Poszukuje fotografa do reklam

Poszukuje fotografa do reklam

Cześć wszystkim, potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu dobrego fotografa, który umie się posługiwać czymś takim jak na przykład: packshoty bowiem potrzebuję osoby, jaka sfotografuje zdjęcia produktów. Liczę nadzwyczaj mocno na wszą pomoc bowiem sama nie umiem sobie z tym problemem poradzić. Szukam już od dłuższego czasu fachowej osoby z właściwymi umiejętnościami niemniej jednak jak na razie nie odszukałam nikogo kto by się nadawał. Proszę o odpowiedzi w komentarzach.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję.

Eleg234

Posty: 23

 
Cześć!

Jestem chętny do podjęcia pracy w firmie reklamowej, posiadam osobisty fachowy sprzęt, długoletnie doświadczenie oraz talent. Jeśli pragniesz nawiązać zemną współpracę to koniecznie odwiedź moja stronę internetową: packshot na jakiej odszukasz moje dane kontaktowe. Czekam z niecierpliwością na telefon i ofertę pracy.

Dziękuje z góry i bardzo serdecznie pozdrawiam .

Gosienka54

Posty: 30

 
Witam, osobiście nie miałam odczynienia z tą firmą ale od znajomych usłyszałam wile pozytywnych opinii. Mogę podzielić się swoimi wiadomościami na ich temat a mianowicie, są oni niezmiernie sumienni, terminowi, fachowi a także niezmiernie przystępni pod względem cenowym. Jeśli ktoś liczy na wysoka jakość w porządnej cenie to ta firma powinna spełniać te wymagania.

Squel

Posty: 22

 
Cześć, słyszałam o niesłychanie przyzwoitej i profesjonalnej firmie fotograficznej, która niesłychanie dobrze się sprawdza. Mogę zagwarantować, że będziecie zadowoleni ponieważ czytałam mnóstwo pozytywnych opinii na ich temat. Jeżeli pragniecie przyzwoitej firmy fotograficznej to podam wam adres strony internetowej fotografa o jakim słyszałam: fotografia produktowa, mam nadzieje, że pomogła. Niezwykle interesuje się fotografowaniem zatem zajrzałam na to forum. Pozdrawiam wszelkich serdecznie.

jajosz12

Posty: 27

 
Dzień dobry!

Czy koś z byłych klientów firmy: zdjęcia produktów mógłby się wypowiedzieć na temat oferowanych poprzez nich usług. Dokładnie chodzi mi o terminowość oraz jakość, jestem osobą niezmiernie wymagającą więc szukam usług na niezmiernie wysokim poziomie oraz wysokiej jakości.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Hej!

Znam bardzo dobrą firmę fotograficzną, która bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego zadania. Można na nich liczyć. Ich profesjonalizm bardzo dobrze widać na zdjęciach jakie wykonują ponieważ przyciągają one spostrzeżenie wszystkich. Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy packshoty.

Pozdrawiam wszystkich Forowiczów.

okrzemek

Posty: 27