fotograf w Krakowie, polecicie ?

fotograf w Krakowie, polecicie ?

Robiliście zdjęcia do dokumentów w M1? Podobno jest tu jakiś rzetelny fotograf, który robi niezmiernie piękne fotki.

esdoen1

Posty: 8

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

xacti

Posty: 18

 
Też wiele dobrego słyszałem o laboratorium fotograficznym M1. Na razie kompletuję zdjęcia do sprawiania i będę musiał skorzystać z jakiegoś doświadczonego punktu.

esdoen1

Posty: 14

 
Tym niezwyklej tak jest, jak zależy ci na faktycznie porządnej jakości. Zdjęcia z pięknych miejsc z wakacji a tu jakość niezmiernie kiepska. Znam ten temat :) Nie ma to jak poczytać opinie o fotografie w Krakowie i oprzeć się na poleceniach osób, którzy mieli już do czynienia z danym punktem.

okrzemek

Posty: 8

 
Mnie pasują te usługi fotograficzne http://fotograf-m1.pl. Punkt foto znany i ceniony od lat. Mają nie tylko najlepsze usługi, ale też całkiem w porządku ceny. Znam ich od lat. Często korzystam z wywoływania zdjęć. Dobre laboratorium w Krakowie.

Pipek56

Posty: 24

 
A wywoływanie zdjęć w M1? Dużo dobrych opinii ma ten punkt. W sumie od zawsze u nas na rynku, więc fotograf pewnie doświadczony. Nie ukrywam, że też szukam najlepszego laboratorium fotograficznego. Jak coś, polecajcie dalej. Każdą propozycję dokładnie sprawdzę. Dziękuję.

qwed

Posty: 20

 
Miałem dużo wątpliwości, zanim zdecydowałem się oddać fotografie do wywołania. Odbitki w Nowej Hucie to dużo propozycji. Jak co do czego przyszło, nie miałem zaufania do żadnego. Naczytałem się niepochlebnych opinii.

Jarciowek

Posty: 7

 
Liczyłem na zdecydowanie więcej ofert odbitek w Nowej Hucie. Zwykle nie wywołuję zdjęć, ale jak co do czego przyszło, to ja również miałem dylemat, któremu miejscu zaufać :D

pawel253

Posty: 11

 
Fotografie do dokumentów M1. Ja tylko tutaj korzystam, jak jestem zmuszona czy ktoś z mojej rodziny. Szybka realizacja, a człowiek wygląda na zdjęciu jak człowiek :D Jeszcze nie miałam złych doświadczeń z tym punktem.

y_00023

Posty: 6