Poszukiwany dobry fotograf najlepiej z Nowej Soli?

Poszukiwany dobry fotograf najlepiej z Nowej Soli?

Cześć. Zastanawiam się nad tym, jaki fotograf ślubny w Nowej Soli spełni wszystkie moje oczekiwania.

Macie jakieś typy?

demesto

Posty: 22

 
Witam serdecznie. Nie mam wątpliwości, że fotograf w Nowej Soli jest w stanie zrobić dla każdego wyśmienitą fotorelację z imprezy, którą równie dobrze może być ślub, jak i wesele.

Pożądane byłoby zwrócić uwagę, w czym specjalizuje się dany fotograf, albowiem wykonując dobre zdjęcia z wydarzeń sportowych i tym podobnych koniecznie umożliwi nam rewelacyjne zdjęcia z wesel, w czym nie musi się specjalizować.

rohnop37

Posty: 21

 
Witam. Żadnego problemu nie sprawił nam wybór fotografa w Zielonej Górze. Przejrzeliśmy kilka stron, przeanalizowaliśmy opinie o fotografach, a potem skontaktowaliśmy się z kilkoma wybranymi.

W odstępie tygodnia sfinalizowaliśmy tą kwestię podpisując stosowną umowę, która stanowiła dla nas zabezpieczenie.

Darth9

Posty: 26

 
Witam serdecznie. W mojej opinii po wyborze fotografa w Nowej Soli każdy powinien podpisać z nim umowę. Brak umowy może skutkować faktem, że fotograf w dowolnym momencie będzie mógł się po prostu wycofać z wykonywania usług. Zastanawiające jest, co byśmy wtedy zrobili.

Hinterrr

Posty: 16

 
Hejka.

Interesowała nas fotografia ślubna w Nowej Soli, a przed fotografem postawiliśmy szereg wymagań, które spełniła tylko firma http://kr-foto.pl. Zdjęcia udało się im dostarczyć bardzo szybko po weselu, dzięki czemu mogliśmy cieszyć się wspaniałą pamiątką na przyszłość, która jest warta naprawdę każdych pieniędzy.

Hoteowo24h

Posty: 25

 
Witam serdecznie.

Gdy odnalazłem fotografa w Zielonej Górze, który spełniał moje oczekiwania pod względem jakości fotografii i ceny to na nieszczęście nie miał on wolnego terminu w dniu naszego wesela i koło się zamykało.

Na szczęście nie ograniczałem się do poszukiwań w miejscu zamieszkania, dzięki czemu zakończyły się one powodzeniem.

giena1977a

Posty: 15