fotograf ślubny Strzelno, oferta ?

fotograf ślubny Strzelno, oferta ?

Może tu znajdzie się ktoś, kto podpowie, którego fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim wybrać :) Z góry niezmiernie dziękuję.

1adversary

Posty: 9

 
A jak ktoś jeszcze może polecić dobrego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego, to ja chętnie skorzystam :) U mnie podobnie. Też muszę zająć się tym sama. W sumie to i tak wolę zrobić, bo gdyby Piotrek miał się zająć szukaniem fotografa, to pewnie wybrałby pierwszego z brzegu, a mnie nie to chodzi z wiadomych oczywiście powodów.

kuBawodzu

Posty: 6

 
Tu macie niezmiernie profesjonalnego fotografa ślubnego z Piotrkowa Kujawskiego http://fotoquznia.com.pl. To wykwalifikowany fotograf mający mnóstwo udanych sesji zdjęciowych na koncie. Polecam, bowiem sami weselimy się pamiątką ślubną wykonaną właśnie przez niego. Na stronie ma portfolio, można się zapoznać.

giena1977a

Posty: 22

 
Wiem, że tak jest. Jeden fotograf weselny w Radziejowie nie ma już wolnych terminów na 2020. A właśnie na nim mi zależało. Podobają mi się jego fotografie, jakie ma na stronie, ale też widziałam fotografie z sesji znajomej. Za późni padła decyzja :) No chyba, że termin wesela zmienię ;) Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej. Mam nadzieję, że coś znajdę.

szymon2626

Posty: 23

 
Jak czytam, ile problemów jest ze znalezieniem fotografa ślubnego w Inowrocławiu, to chyba zacznę poszukiwania już teraz. Ślub na 2020 rok, ale może już warto rozejrzeć się za konkretną ofertą. Z moim zapałem chyba już muszę do plannera wpisać :D Pozdrawiam wszystkich.

Nikiiii

Posty: 12

 
Uważam, że najlepiej rok wcześniej. U nas to był termin, w którym bez problemu można było znaleźć fotografa ślubnego ze Strzelna i to niejednego. Oczywiście można szukać gdzieś dalej, można umówić się na dopłatę. Myślę, że to musiałby być ktoś rzeczywiście wyjątkowy, żeby dopłacać :D Tak czy inaczej, usługa jest droga.

Bierny67

Posty: 9

 
Ja nie chcę demonizować sprawy, natomiast też zacznę szukać uprzednio. Nie mam zamiaru odłożyć fotografa ślubnego na potem. Podobno we Włocławku są kłopoty z terminami. Takie doszły mnie słuchy. Może jak coś, to polecicie kogoś konkretnego. Mam nadzieję, iż uda nam się znaleźć dobrego fotografa w dobrej cenie ;)

eGall

Posty: 17

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

Mamuścka3

Posty: 18

 
Też wolałam przygotowania podzielić i zrobić wszystko na spokojnie. Fotografa ślubnego z Radziejowa zarezerwowałam ponad rok wcześniej. Dobrze zrobiłam, bo to był okres, w którym sporo było ślubów. Najważniejsze to właśnie, żeby był spokój. Z doświadczenia wiem, ile nerwów przeżyła moja siostra. Nauczyłam się na jej błędach :)

eX777

Posty: 20