Zamiana środków z konta na punkty

Zamiana środków z konta na punkty

Opłaca się wypłata prowizji za punkty z niewykorzystanych środków na koncie? Nieraz mam parę złotych z którymi nic nie da się zrobić, ani przelać się nikomu nie opłaca. Może znacie jakiś serwis, dajcie znać. Dziękuję.

3czex

Posty: 10

 
Bardzo się cieszę, że ktoś w końcu zadbał o nas. Zawsze traciłem, teraz już nie mam takich problemów. Robię sobie od dwóch miesięcy zamianę SMS na kody rabatowe. Idzie coś tam taniej kupić, a człowiek się nie wkurza, że znowu mu kasę zeżarło.

23-Obert

Posty: 10

 
Dużo się teraz mówi o tego rodzaju serwisach więc pozwolę sobie polecić ten http://zamiensms.pl. Nie miałam wyboru, musiałam coś takiego znaleźć, żeby nie tracić niewypłaconych środków na koncie. Tu zamiana opłaca się najbardziej. Rejestrowałam się w wielu miejscach, więc możecie być pewni, że tak jest. Pozdrawiam.

RafBe

Posty: 23

 
No proszę jak można działać, a mnie zawsze przepadała kaska. Teraz na pewno skorzystam z tych kont paysafecard, bo jak widać są opłacalne. Z takiego konta już nic mi nie przepadnie;)

czartoryski56

Posty: 13

 
Dużo, sporo bardziej korzystniej teraz to wszyto wygląda. W końcu nie jest tak, iż tracę pieniądze. Odzyskuję je dzięki kuponom rabatowym, jakie mam za swoje niewykorzystane środki na koncie w telefonie. Niezwykle sporo ludzi już tak robi i sobie chwali, sam dołączyłem i też polecam.

labuh

Posty: 12

 
No nareszcie jest dobrze, bo nie tracę nerwów, iż tak to wszystko zostało przeciwko biednemu użytkownikowi sieci komórkowych umyślone. Dzięki serwisowi, który oferuje konta paysafecard z zamianą niewykorzystanych środków nie tracę wszystkiego i mam satysfakcję, iż ich przechytrzyłem.

Lomartek67

Posty: 12

 
Ja z reguły nie mam dużych kwot, które mógłbym w ten sposób odzyskiwać, ale pewnie dla niektórych opcja zamiany środków z konta na punkty jest na wagę złota.

Klaudi

Posty: 11

 
Choćby najmniejsza korzyść, ale zawsze to na plus dla nas, a możliwości jak wykorzystać tę zamianę środków na punkty jest kilka. Można zamienić je nawet na kupony rabatowe do różnych sklepów, wszystko wyświetla się w panelu w serwisie jak jesteś zalogowany. Sama się zarejestrowałam i chwalę sobie to rozwiązania. Wcześniej kasa mi przepadała.

dof77

Posty: 11

 
Ludzie chcą od razu nie wiadomo jakich kokosów, jakby to miał być ich zarobek a to po prostu okazja, żeby nie oddać operatorom sieci komórkowych swoich pieniędzy tak ot tak. Taką zamianę zaległych środków z konta zlecasz sobie raz w miesiącu. Masz więcej to dobrze, mniej też ci się opłaca. A możliwości jest kilka, proponuję wejść na ich stronkę i samemu ocenić:)

czes212

Posty: 23

 
To nie żadna ściema, ani naciąganie osób na pieniądze. Cała rzecz w tym, że po prostu można odzyskać kasę z konta. Na moim zebrało się mnóstwo niewypłaconych środków na koncie, wobec tego poszukiwałem jakiegoś rozwiązania. Teraz stale zlecam sobie przelew i kasa przydaje się choćby na weekendowy wypad do pubu;)

raptofil

Posty: 26