Podsłuch w telefonie

Podsłuch w telefonie

Witam serdecznie. Myślę o tym, aby zainstalować podsłuch w telefonie mojej żony, gdyż mam spore wątpliwości wobec tego czy rzeczywiście pozostaje mi wierna. Uznajecie to za dobry pomysł czy głupotę?

czesłaaaw

Posty: 22

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak naprawdę da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

Nowe-Torby

Posty: 25

 
Nie spodziewałem się, że kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią odpowiedniej aplikacji, która pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz zdjęć wykonywanych przez to urządzenie.

tadekw7

Posty: 23

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Anonim.KuBa

Posty: 12

 
Osobiście mogę bardzo mocno polecić aplikację Spyphone, która znacząco pomogła rozwiać mi wiele wątpliwości.

Skorzystałem z oferty znalezionej tutaj: http://spyphonesoft.pl. Taki sposób kontroli nad pracownikami przyniósł mi wiele… wiedzy, oszczędności i doświadczenia na przyszłość. Teraz lepiej dobieram osoby, które zatrudniam, a aplikacja jest w 100% godna uwagi! :)

raptofil

Posty: 24

 
Chciałem mieć pewność, iż moja córka od razu po szkole wraca do domu, a z racji obowiązków służbowych nie mogłem jej normalnie kontrolować. Postanowiłem założyć jej podsłuch w telefonie, ale wykorzystuję go wyłącznie do sprawdzania lokalizacji GPS jej telefonu komórkowego.

Nie odważyłbym się na więcej :)

ajajaj09

Posty: 17

 
Pozytywnie oceniam spyphone, ponieważ zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

E-GOista

Posty: 26

 
Z mojej perspektywy bardzo znaczący był fakt, że aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, bo takowego używa się w mojej firmie. Chciałem sprawdzić czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, bo często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

TomekK

Posty: 13

 
Pozytywnie oceniam spyphone, albowiem zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować rzeczywiście wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

Darth9

Posty: 26