Darmowe mp3, gdzie słuchacie ?

Darmowe mp3, gdzie słuchacie ?

Witam, chcę ściągnąć mp3 na telefon, lecz chodzi mi o darmową muzykę. Proponujecie coś konkretnego z czego jesteście zadowoleni. Z góry dzięki za info. Pozdrawiam.

babyNON

Posty: 9

 
Ja mam masę mp3 na telefon. I zawsze udaje mi się znaleźć coś ciekawego lub to co akurat chcę. Kiedyś się poślizgnąłem, bo faktycznie sama rejestracja wiązała się już z tym przychodzeniem smsów specjalnych. Lecz wybrnąłem z tego i teraz już się nie dam tak zrobić:)

sgemino

Posty: 21

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie niesłychanie jestem zadowolony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się odnaleźć jakiegoś dobrego portalu, niemniej jednak nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

gra88

Posty: 16

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Niemniej jednak jest w necie troszkę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na jakich można odszukać dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

Squel

Posty: 15

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, że później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

irek1981

Posty: 7

 
Jak mp3 na telefon to tylko tu http://www.thebestmp3.pl. Od jakiegoś czasu ściągam tylko z tej strony. Sporo jest tu dobrej muzyki, a poza tym mam pewność, że jest za darmo i nikt nie nabija mnie w butelkę.

Hunka

Posty: 18

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, jakich po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, iż za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Thaniell

Posty: 19

 
Dobra jakość za darmo? To chyba nie możliwe. Tak mi się bynajmniej wydaje. Zresztą co tu można odnaleźć na takich darmówkach. Pod względem darmowych mp3 przydałaby się jakaś świeżość na naszym internetowym rynku:) nie sądzicie? Pozdrowionka.

Kaazz

Posty: 14

 
Zawsze ściągałam mp3 za darmo i jakoś nie trafiłam nigdy na miejsce gdzie mnie oszukali, iż później trzeba było zapłacić. Trzeba dobrze czytać to co malutkim druczkiem na dole strony lub w regulaminie;)

ZeljkoF

Posty: 17