producent smycze reklamowe, gdzie znajdę ?

producent smycze reklamowe, gdzie znajdę ?

Wiecie gdzie można zamówić ekologiczne torby reklamowe z nadrukiem? Potrzebny mi zwykłe torby papierowe jak i torby na wino. Im będzie bardziej korzystna oferta tym bardziej będzie chętny wydać na nią pieniądze.

serumP007

Posty: 1

 
Na otwarcie firmy zamówiliśmy bardzo dużą ilość balonów reklamowych z nadrukiem. Później ten balony rozdawaliśmy gościom i klientom. Według mnie super promocja.

090913123

Posty: 2

 
Z tego, co sprawdzałem to najtańsza jest oferta na ołówki reklamowe, zatem jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę z gadżetami reklamowymi to taka oferta jest dla niego. Bez wątpienia trzeba dopasować gadżety do profilu własnej firmy. W sprzedaży są normalne ołówki, niemniej jednak również ołówki stolarskie, zatem każdy coś znajdzie.

Yuri20

Posty: 4

 
Z własnego doświadczenia wiem, że tanie gadżety reklamowe wcale nie muszą być słabej jakości. Po prostu trzeba się kontaktować z producentem i wówczas ceny są o mnóstwo niższe. Po co przepłacać u pośredników?

Kamigyq

Posty: 2

 
My prowadzimy sklepy odzieżowe, dlatego zamawiamy niesłychanie dużą liczba toreb reklamowych. Mamy różne i bawełnianie i papierowe. Można się reklamować i jeszcze na tym zarabiać.

Kitas

Posty: 3