Program do rozliczania delegacji -dobra firma

Program do rozliczania delegacji -dobra firma

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i szukam relacji osób, jakie mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

Kaazz

Posty: 14

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

miga

Posty: 23

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych uprzednio dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bowiem program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

dzaman

Posty: 23

 
W naszym przypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, które miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

sgemino

Posty: 26

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Chinczyk

Posty: 22

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Black_Riot

Posty: 16

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

pawlooo56

Posty: 15

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Głównie wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

Squel

Posty: 15