Ładne sukienki

Ładne sukienki

Dziewczyny, idę w święta na wesele i szukam sukienki, ale takiej wiecie – ekstra, żeby wszystkim szczęki opadły. Przeszukałam już tyle sklepów i ciągle to samo – jak ładny kolor to brak rozmiaru, jak nie mój styl, to bardzo drogie. Jestem gotowa zamówić coś przez internet, tylko gdzie, żeby mieć pewność, że dostanę to, co na zdjęciach? Pomóżcie.

Yuri20

Posty: 2

 
Tylko nie krótką. W zimie nosi się długie suknie wieczorowe, a Sylwester jest w nocy, więc też wkładasz długą sukienkę. Krótką może sobie założyć nastolatka.

NanoPIK

Posty: 13

 
Długie sukienki podobają mi się tylko na modelkach, które są bardzo szczupłe i wysokie. Jak sama mam się bawić, to zdecydowanie wolę krótszą sukienkę, najwyżej midi, ale na pewno nie do ziemi i tobie też tak radzę.

Pipek56

Posty: 4

 
Tutaj kupowałam swoją ostatnią sukienkę https://www.lejdi.pl/k191,odziez-damska-sukienki.html i jak będę kupowała jakąś kolejną, to też tutaj sprawdzę.

Kitas

Posty: 7

 
Dla mnie ideałem sylwestrowej sukni jest czarna albo granatowa sukienka maxi z gorsetem, albo z lejącym dekoltem i wysadzana cekinami, albo po prostu z jakiejś błyszczącej tkaniny. Ważne, żeby sukienka się błyszczała, a reszta to już jest kwestia drugorzędna. Nie słuchaj, że suknia musi być długa. Takie konwenanse można sobie włożyć do kieszeni. Ma po prostu na tobie dobrze wyglądać, a nie każdemu pasuje długa sukienka, na przykład niskie kobiety źle w takich sukniach wyglądają.

wiesław11

Posty: 8

 
Nie musisz wcale śledzić trendów, żeby wiedzieć, że teraz tak samo, jak wiele lat temu na Sylwestra zakłada się cekinowe sukienki. W Sylwestra masz błyszczeć i sukienka ma się mienić wieloma kolorami.

Gosienka54

Posty: 30

 
Super, że tak przyjmujesz się prezentem dla żony, ale oprócz tego, co wymieniły dziewczyny, nie mam absolutnie pomysłu na prezent, który mógłbyś kupić.

truskaweczka123

Posty: 25

 
Jestem zbyt wybredna, żeby wybrać sobie wszystko w jednym sklepie. Nie wiem, jak doskonały musiałby być, żebym znalazła tam i biżuterię, i ubrania, i dodatki. To musiałby być chyba jakiś sklep premium. Niestety na marki premium nie mam wystarczająco pieniędzy, więc muszę szukać perełek w innych miejscach.

norBoro

Posty: 11

 
Ja bym jej dała kalendarz adwentowy, mogłaby sobie otwierać przez cały styczeń ha ha. :) Nie no żartuję. Sama jestem kobietą, ale jak mam komuś doradzić, to totalnie nie wiem.

Fajae

Posty: 14