Dostawa pizzy w Ostrowcu, polecicie coś?

Dostawa pizzy w Ostrowcu, polecicie coś?

Witam serdecznie. Dzisiaj moim priorytetem jest odszukanie taniej pizzerii w Ostrowcu? Mieliście z taką kiedykolwiek styczność? Jak smakuje pizza, jaka jest dostępna w niezbyt wygórowanej cenie?

grażynna

Posty: 14

 
Pizza w Ostrowcu to wydatek około 15-30 złotych w zależności od tego, jak jesteśmy głodni, a więc tego, ile składników będzie posiadała, a także jaką średnicą będzie się charakteryzować. Czasami pizza może kosztować więcej, gdy wybierzemy grube ciasto bądź podwójne składniki, dzięki czemu pizza będzie zdecydowanie bardziej syta.

Osobiście zawsze wybieram podwójny ser.

gregBard

Posty: 19

 
Z mojego doświadczenia dodam, że powinniście zwracać uwagę na to, aby burger w Ostrowcu posiadał mięso, które jest w 100% wołowiną. To będzie także gwarancja smaku, jak i tego, iż Wasz posiłek będzie w pewnym stopniu zdrowy i rzeczywiście pożywny :)

norca

Posty: 27

 
Do tej pory w życiu najsmaczniejszy burger w Ostrowcu udało mi się zjeść 2-3 lata temu. Niebawem przymierzam się do ponownego odwiedzenia tego samego lokalu, w którym mi go zaserwowano. Mam nadzieję, że jeszcze istnieje, bowiem inaczej się mocno rozczaruję :)

raptofil

Posty: 24

 
Zawsze miałem jedną sprawdzoną pizzerię w Ostrowcu, którą odwiedzałem systematycznie. Niedawno postanowiłem sprawdzić ofertę wszystkich pozostałych pizzerii, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Odkryłem zarówno kilka interesujących lokali, o których wcześniej istnieniu nie wiedziałem lub po prostu słyszałem wyłącznie negatywne opinie, jakie były bezpodstawne.

czesłaaaw

Posty: 22

 
Zawsze miałem jedną sprawdzoną pizzerię w Ostrowcu, którą odwiedzałem regularnie. Niedawno postanowiłem sprawdzić ofertę wszystkich pozostałych pizzerii, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Odkryłem także kilka ciekawych lokali, o których wcześniej istnieniu nie wiedziałem lub po prostu słyszałem wyłącznie negatywne opinie, które były bezpodstawne.

PaweL

Posty: 27

 
Najszybsza dostawa pizzy w Ostrowcu odbywa się w moim wypadku wówczas, gdy dokonuję zamówienia w http://www.mobilnapizza.pl. Bardzo często wybieram zamówienie pizzy na wynos, a oni oferują mi dostawę bez żadnych kosztów, jeśli pizza kosztuje minimum 20 zł. Posiadają niesłychanie dobre sosy i promocje, jakie obowiązują także w dowozie.

Bialy_Wilk

Posty: 19

 
Nie rozumiem Waszych opinii na temat tego, iż tania pizzeria w Ostrowcu niekoniecznie musi być dobra. Osobiście byłem pozytywnie zaskoczony zarówno poziomem obsługi, jak i jakością pizzy w naprawdę tanim lokalu gastronomicznym. Polecam najpierw odwiedzić jakąś pizzerię, a dopiero później ją ocenić :)

hIMMM

Posty: 19