pizzeria w Bydgoszczy, szukam!

pizzeria w Bydgoszczy, szukam!

Gdzie można zjeść faktycznie gorącą pizzę w Bydgoszczy? Czy wszędzie tak niezmiernie nie przykładają się do obsługi klienta.

Spirek

Posty: 4

 
To jaką pizzerię w Bydgoszczy polecasz? Nie mam ulubionego lokalu. Gdy mam ochotę na pizzę, to wybieram się do naszej osiedlowej knajpki, ale tam raczej nie można powiedzieć, że pizza jest dobra. Chyba mrożona wkładania do mikrofali ;)

Piotr_21

Posty: 33

 
Najlepsza pizza? Na pewno z mięsem. Ostatnio jadłem z boczkiem. Naprawdę ciekawe zestawienie z warzywami. W Bydgoszczy jest kilka fajnych knajpek, do których chodzę, gdy mam już domowych obiadów. Ale o pizzerii, która jest czynna najdłużej nic nie wiem :D

dobryrd

Posty: 21

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, iż to będzie najniezwyklej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

esdoen1

Posty: 18

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj www.piratto.pl. Świetny lokal w Bydgoszczy, do którego też warto wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bo naprawdę warto. Polecam również ze względu na bardzo szybki dowóz.

1adversary

Posty: 28

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

PucH2

Posty: 23