gabinet kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

gabinet kosmetyczny w Krakowie, jaka firma ?

Dzień dobry :) Poszukuję fachowego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Elumino56

Posty: 5

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może rzeczywiście dużo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

jajosz12

Posty: 5

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niezmiernie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług systematycznie. Polecam.

Squel

Posty: 11

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, niemniej jednak to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

Bryzyt1

Posty: 11

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie niemniej jednak zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

kerad17

Posty: 24

 
Jest mnóstwo porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je fachowo, wobec tego polecam.

Himer56

Posty: 9

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

Agmars

Posty: 20

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry doświadczony sprzęt, zatem efekt jest po prostu wow.

NanoPIK

Posty: 11

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również poszukuję i jakoś nie mogę trafić, bo wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, iż wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

namok

Posty: 9

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może faktycznie dużo złego słyszałaś o zabiegach, natomiast tak się dzieje tylko wówczas, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

wrrraak22

Posty: 9