firma budowlana

firma budowlana

Szukam ludzi, którzy współpracowali z marką ana-bud.pl i mogą trochę więcej powiedzieć o jakości realizowanych inwestycji budowlanych. Bardzo proszę o kontakt, albo w komentarzu, albo prywatnie, jeżeli jest taka możliwość. Dziękuję i pozdrawiam.

JasioJasio

Posty: 1

 
Oni akurat mają własny sprzęt i ludzi od dawna ze sobą współpracujących, więc w gruncie rzeczy wszystkie prace budowlane idą szybkiej.

Jasio234

Posty: 5

 
Umowy podpisuj i niech ktoś sprawdzi zaufany pod kątem klauzul niedozwolonych, jakie kary przewidziane za złamanie terminów. Lepiej to ustalić zawczasu. No i inwestorzy też czasami ten błąd popełniają, ze się śpieszą za bardzo. W budowlance nic na szybko nie zrobisz, na pewno niektórych rzeczy.

Grabow12

Posty: 3

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

roudee

Posty: 3

 
To zobacz, ile kosztuje wynajem sprzętu budowlanego do samodzielnych prac, aż się zdziwisz kolego :) Lepiej szczere mówiąc już zatrudnić profesjonalną ekipę i zainwestować

labuh

Posty: 2

 
Dobrą ekipę od projektowania 2D i 3D mają w AnaBud, jeżeli chodzi o niwelacje terenu. Nie popełniają błędów. Przygotowanie gruntu pod tereny zielone absolutnie profesjonalne. Współpracują z gminami, instytucjami, dużymi inwestorami, właścicielami hal produkcyjnych i tak dalej. Ogólnie potwierdzam wysoką jakość usług i przede wszystkim terminowość, bo sam kiedyś z nimi pracowałem przy poważniejszych zadaniach dotyczących właśnie niwelacji terenu.

Jasio234

Posty: 4

 
W branży budowlanej liczą się bezpośrednie polecenia, to na pewno, dwa doświadczenie. W Polsce nie ma tak naprawdę zbyt wielu podmiotów, które działają od ponad 30 lat powiedzmy, a do takich zdecydowanie chcesz się zwrócić.

090913123

Posty: 2

 
Możesz jeszcze uwzględnić kalkulator budowlany, jak masz coś mniejszego, mocno specjalistycznego do zrobienia.

raptofil

Posty: 24

 
Lepiej po stronach przeglądać niż po ogłoszeniach, bo czasami zupełnie nieaktualne, albo firmy zmieniają zupełnie marki cały czas. Kogoś stabilnego trzeba szukać.

Becik45

Posty: 15

 
Zależy, co robisz. Każda firma budowlana się specjalizuje w pewnym obszarze, więc to też wypadałoby uwzględnić.

090913123

Posty: 11