projektanci wnetrz w Warszawie, poszukuje

projektanci wnetrz w Warszawie, poszukuje

Muszę przerobić dwa olbrzymie pokoje w trzy może z aneksem. Sam nie wiem. Jeżeli znacie specjalistów w tej dziedzinie, piszcie. Poszukuję rzeczywiście dobrego architekta wnetrz z Warszawy.

Piotr_21

Posty: 4

 
Jak nie siedzisz w temacie, to niczego dobrego nie wymyślisz. Nie ma to jak usługa projektowania wnetrz. W Warszawie znajdziesz sporo usługodawców. Co do wyceny to oczywiście, że robią wstępną. Muszą jednak przyjechać na miejsce i raczej bezpłatna to ona nie jest, a jeśli tak, to dość dużo może się zmienić po pierwszym koncepcyjnym projekcie.

Justynka77

Posty: 8

 
Projektanci wnetrz mają świetne pomysły. Myślę, że zrobią ci fajny projekt. U mnie chodziło o bardzo małe mieszkanie i udało się. Nie ma to jak zwrócić się o pomoc do specjalistów z Warszawy.

saradonin

Posty: 18

 
Skontaktuj się z konkretną firmą. Pogadasz, przyjadą i zobaczą. Ocenią, co najlepiej będzie zrobić. Projektowaniem wnętrz zajmują się mega fachowcy z Warszawy, więc na pewno trafisz w dobre ręce :)

demesto

Posty: 22

 
http://prostudio.pl – polecam z własnego doświadczenia. Potrzebowałem wynająć mieszkanie i je zrobić tak, żeby było w pełni funkcjonalne i nowoczesne. Architekt wnetrz od razu wiedział, o co mi chodzi. Naprawdę mega dobra firma z Warszawy.

Czarek

Posty: 12

 
Dobrze wiem, co znaczy otwierać biznes. Człowiek liczy wtedy każdą złotówkę. Ale z drugiej strony nie ma to jak od razu przyciągnąć klientów jakimś atrakcyjnym wnętrzem. To też jest bardzo ważne. Jak tylko znajdę telefon do tych moich projektantów wnetrz z Warszawy, dam znać.

bladek

Posty: 10

 
Po pierwszym etapie prac projektowych z reguły mnóstwo się zmienia :) U nas w ogóle zmieniła się aranżacja. Nie niezwykle spodobała nam się na wizualizacji. Niemniej jednak fajnie, albowiem trafiliśmy na elastycznych projektantów wnetrz z Warszawy.

OjOjdzi45

Posty: 6

 
No właśnie o takie sprawdzone usługi projektowania wnetrz mi chodzi. Nie mam zamiaru skorzystać z pierwszej lepszej firmy, bo spodobała mi się jakaś aranżacja na ich stronie. Równie dobrze wcale nie musi być ich. Potrzebne mi studio projektowe z Warszawy z polecenia.

icee

Posty: 7