parawany dekoracyjne

parawany dekoracyjne

Hej, czy warto waszym zdaniem zainwestować w parawan do podziału salonu kosmetycznego?

TomekK

Posty: 4

 
Przede wszystkim parawan dekoracyjny jest znacznie tańszy od wprowadzania całej ścianki działowej. Porównaj sobie koszty, a efektywność jest i tak praktycznie identyczna.

dzaman

Posty: 12

 
Jak mieszkałem na stancji z wieloma współlokatorami to parawan przyznam ratował moją prywatność.

tatuśś001

Posty: 15

 
Ustawiłam parawan dla moich klientek w sklepie odzieżowym i naprawdę się sprawdza jako garderoba. Polecam. Jak weźmiesz jeszcze nadruk to można udoskonalić strategię identyfikacji wizualnej.

Agulinek

Posty: 24

 
Na balkon sobie przenoszę często parawan. Można dłużej posiedzieć, nawet imprezę zrobić, a nic i tak nie widać :)

czartoryski56

Posty: 13

 
Za parawanem masz większą swobodę psychiczną. Wystarczy nawet niewielka ścianka, żeby sobie coś takiego zapewnić.

Warszawiak

Posty: 17

 
Jak z dziewczyną wynajmowałem kawalerkę to mieliśmy parawan, coś w stylu https://www.fototap.pl/parawany i bardzo dobrze się sprawdzał, bo wydawało się nawet podświadomie, że mieliśmy dwa pokoje. Dodatkowo nic, a nic nie zaburza układu przestrzeni, nie wpływa na wizualne zmniejszenie metrażu. Bardzo porządne rozwiązanie, jak chcesz uzyskać komfort psychiczny w podziale przestrzeni.

propek1

Posty: 12

 
Mam trzy parawany, jeden w sypialni, jako przebieralnia, drugi na wannie, a trzeci w salonie wydziela biurko od strefy wypoczynkowej, więc można sobie popracować w komfortowych warunkach.

Kruczek23

Posty: 7

 
W biurze mamy parawan, jakby trzeba było jakieś umowy podpisywać, czy porozmawiać w bardziej komfortowej atmosferze ze specjalistą to zawsze się sprawdza.

pawel253

Posty: 8

 
Parawan to można powiedzieć ścianka działowa o ciekawych właściwościach dekoracyjnych. Nie jest głupim pomysłem zastosowanie krajobrazu, nawet w 3D. Głębia zapewnia powiększenie metrażu automatycznie.

ewa

Posty: 16