Fototapety

Fototapety

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

Yuri20

Posty: 3

 
Na fototapetach to się szczególnie nie znam potrafię jedynie rozróżnić takie które mi się podobają i takie których bym sobie nigdy w domu nie zamontowała :) Tych ładnych które mi się podobają jest zdecydowanie więcej.

Squel

Posty: 22

 
Na pewno fototapeta ma ten plus że nadaje wnętrzom indywidualnego klimatu i wyglądu. Tych wzorów grafik jakie można kupić jest teraz multum, także można sobie wynaleźć taki obrazek którego nikt inny w Polsce na ścianie miał nie będzie.

okrzemek

Posty: 16

 
Obstawiam że dobierzesz sobie fototapetę bez większego problemu na fototap.pl . Mają bardzo ładne zdjęcia, sprawdzam ten sklep raz w tygodniu od jakiegoś czasu i ciągle tylko kombinuję gdzie jeszcze w domu znaleźć ścianę na którą można by nową tapetę wrzucić:))

johncena67

Posty: 21

 
Ja się powoli do fototapety dają przekonywać i może w najbliższym się na taką dekorację zdecyduję. Żona mnie mocno namawia, codziennie pokazuje mi kilka obrazków na fototapety w necie i niektóre naprawdę ciekawe.

oooo0000

Posty: 12

 
Cenowo fototapety są aktualnie dość przystępne, zwłaszcza że w sumie pod względem jakości jest to zazwyczaj zrobione na odpornym materiale który wcale tak łatwo nie płowieje, ani się nie rwie.

jariko45

Posty: 7