remonty mieszkań Wojciech Gośliński

remonty mieszkań Wojciech Gośliński

Dobra ekipa remontowa z Poznania, bądź okolicy potrzebna! Macie namiar na kogoś rzetelnego a także niedrogiego? Pozdrawiam.

xacax

Posty: 17

 
Ja to budowlańców nie znam. Do tej pory nie miałem okazji z takich usług korzystać, lecz wszystko przede mną pewnie :) Powodzenia, udanych poszukiwań!

irek1981

Posty: 18

 
OJ, u nas to by się przydało łazienkę odnowić. Wygląda tragicznie, a ciągle kasy brakuje na jakiś porządny remont. Szkoda, że na jakimś grouponie nie ma takich rzeczy jak – usługi budowlane itd.

Kitas

Posty: 13

 
Powiem tak – firm remontowanych z Poznania nie brakuje, ale które są dobre oraz godne polecenia, to już trudno coś tu wytypować. Kiedyś mi jeden facet robił mały remont w pokoju, ale on to raczej tylko takie drobne fuchy łapał.

jajosz12

Posty: 27

 
Obecnie wynająłem sobie takie mieszkanie, że ściany wołają tutaj o pomstę do nieba. Ubabrane, jakby ktoś wcześniej po nich w butach chodził...spider man jakiś chyba :D Odmaluję sobie to sam, tyle jeszcze umiem ;P

E-GOista

Posty: 26

 
No tak, z materiałem to w obecnych czasach nie ma problemu, idziesz do sklepu i wybierasz spośród miliona farb, płytek, tapet...lecz trafić na porządnych fachowców to jest niezwykle skomplikowana sprawa. Większość porządnych speców wyjechała do roboty na zachód;/

szulmar

Posty: 17

 
Nie tak dawno w sumie zlecałem kompleksowy remont mieszkania wraz z wymianą instalacji gazowej a także elektrycznej firmie Wojciecha Goślińskiego – www.abartremonty.pl. Mogę polecić. Na pewno wszechstronna oferta, w jednym miejscu można zlecić całościowy remont, to ogromny plus, nie trzeba biegać od wykonawcy do wykonawcy...

mack

Posty: 13

 
Widzę, że wraca moda na tapety, a szczególnie na foto tapety. W sumie ciekawe są takie dekoracje. Zastanawiam się nad czymś takim, natomiast nie za bardzo mam pomysł co ta moja tapeta miałaby prezentować..Jakieś sugestie? ;>

truskaweczka123

Posty: 26

 
Pogadam z kolegą, on pracuje w jednej firmie, to się przynajmniej dowiem ile oni biorą. Bo z tego co wiem to stawki są dość rozbieżne, w zależności od ekipy. Pzdr.

Hihi_WWW

Posty: 16

 
Ekipa, jaka mi robiła remont rok temu to CI nie polecę..Taką fuszerę mi odwalili, że mi się płakać chciało... Ech, no trzeba mieć troszkę szczęścia, a mnie się nie poszczęściło.

Pendrzec

Posty: 24