Nie wiem co kupić poradźcie :/

Nie wiem co kupić poradźcie :/

Moja kumpela, Natasha robi imprezkę powitalną z okazji wynajmu nowego mieszkania. Będzie generalnie biba, sporo alkoholu natomiast wiem, iż ludzie też przynoszą prezenty. Ja totalnie nie mam pojęcia co kupić. Ktoś z Was kiedyś kupował prezent z takiej okazji, sporo muszę wydać?

pako723

Posty: 17

 
Hahaha, no jakbym siebie widział xD Nie no lecz tak do rzeczy to ja o tym samym ostatnio myślałem, aż mnie bania bolała. Ja myślę, że można nabyć jakiś gadżet czy coś. Siostra zakupiła mi ostatnio na urodziny zegar ze zdjęciami i to nawet dobrze wygląda na ścianie, może jakoś tak zakombinuj.

Fajae

Posty: 14

 
Ja zamawiam ramki od multiframe.eu na wiele okazji, bo myślę, iż jest to coś przydatnego do każdego domu. Kto nie lubi robić i oglądać fotek :P Uprzednio kupowałam ramki na allegro, ale wielu sprzedawców oferowało szajs A tutaj przynajmniej wiem, iż jakość jest naprawdę wysoka i nie otrzymam uszkodzonego towaru.

azBee

Posty: 14

 
Moja firma niedawno, na własne 3cie urodziny miała upominek dla pracownika w postaci takiej ładnej ramki dla fotografie, czarna rama taka zdobiona z kwiatami. Szef powiedział, że się nie obrazi jak nie wstawimy tak fotografie firmowego :P to była taka fajna, zgrabna ramka, że szło to położyć i powiesić, więc może takie coś?

ewu1u01

Posty: 23

 
Jakoś pomysłów mi brak, kurcze. Mój tata jak robił upominek dla klienta takiego co wiele u niego kupuje to mu dał taki zegar ze zdjęciami i tam były fotografie firmy, logo i ich wspólne fotografie jak sobie ręce podają i ten klient się weselił.

mati

Posty: 20

 
Ostatnio miałam ten sam problem i w sumie nie wiem co Ci doradzić. Ja nabyłam ramkę na zdjęcia, bowiem moja znajoma kocha robić fotografie swojemu dziecku więc tak, żeby miała gdzie je wsadzać to właśnie ramka, A tobie co tu poradzić... może kup to samo, drogo nie jest A jest to prezent na lata i pewnie większa część osob przypadnie do gustu.

MBsmoke

Posty: 21

 
multiframe.eu A tu szukałeś ramek? Bo ja wchodziłam na allegro, natomiast tam jedynie takie chińskie są albo takie mega drogie jakieś zabytkowe, A tutaj masz takie innowacyjne natomiast i wyglądają na solidne. Kumpela mi polecała tę stronę, bo kupowała swojemu na rocznicę tam taki jakby zestaw ramek co zajął prawie pół ściany, natomiast wypas (na zdjęciu widziałam).

bleyd93

Posty: 25

 
No prezenty to jest zawsze kłopot, ja sobie generalnie przeglądam w necie które ludzie wcześniej pomysły dawali. Dużo linków wówczas nie działa, lecz jak masz chwilkę to możesz prześledzić sobie, generalnie prezent na wesele dobrze jest tak dobrać, żeby on pasował na okazję, A nie że kupisz coś zupełnie innego i będzie chała.

norBoro

Posty: 19